IPB

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )

Reply to this topicStart new topic
> Cum raspund, sau cum scriu ceva intr-un topic deja creat?Cum se creaza?
Sashok
mesaj Jul 24 2007, 11:52
Trimis la #1

Leader!

Grup: Administrators
Postari: 296
Inregistrat pe: 3-March 06
De la: Bucharest
Membrul Nr.: 7

Cum raspund, sau cum scriu ceva intr-un topic deja creat? Cum se creaza?

Sub ficare post(replica, text postat de un membru intr-un topic) avem butonul "Reply" ce ne permite sa facem o replica la postul dat.
Daca ne referim la intreg topic, nu la un post anumit al unui membru gasim sus si jos butonul "Add Reply" care ne duce la un formular unde puteti posta replica dvs in topicul respectiv.
"Fast Reply" - face acelas lucru ca si "Add Reply" numai ca in-tro varianta mai simpla, adica fara un editor text, fara smile-uri...
Cam atit pentru post-uri. Pentru oricare alta intrebare nu ezitati sa intrebati.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anna
mesaj Jul 24 2007, 13:42
Trimis la #2

Membru avansat

Grup: Membri
Postari: 119
Inregistrat pe: 23-July 07
Membrul Nr.: 406

CITAT(Sashok @ Jul 24 2007, 12:52 PM) *

Cum raspund, sau cum scriu ceva intr-un topic deja creat? Cum se creaza?

Sub ficare post(replica, text postat de un membru intr-un topic) avem butonul "Reply" ce ne permite sa facem o replica la postul dat.
Daca ne referim la intreg topic, nu la un post anumit al unui membru gasim sus si jos butonul "Add Reply" care ne duce la un formular unde puteti posta replica dvs in topicul respectiv.
"Fast Reply" - face acelas lucru ca si "Add Reply" numai ca in-tro varianta mai simpla, adica fara un editor text, fara smile-uri...
Cam atit pentru post-uri. Pentru oricare alta intrebare nu ezitati sa intrebati.

Nu cred ca te-am suparat daca te-am intrebat cum functioneaza acest site sau forum, pt ca mie imi dadea mereu eroare chiar si cand vroiam sa raspund la o intrebare sau cand vroiam sa fac un comentariu wink.gif Acum e Ok.
Merci mult de mesajele insistente pe care mi le-ai trimis, din greaseala, bineinteles smile.gif
+Quote Post
Sashok
mesaj Jul 25 2007, 08:33
Trimis la #3

Leader!

Grup: Administrators
Postari: 296
Inregistrat pe: 3-March 06
De la: Bucharest
Membrul Nr.: 7

CITAT(anna @ Jul 24 2007, 02:42 PM) *

Nu cred ca te-am suparat daca te-am intrebat cum functioneaza acest site sau forum, pt ca mie imi dadea mereu eroare chiar si cand vroiam sa raspund la o intrebare sau cand vroiam sa fac un comentariu wink.gif Acum e Ok.
Merci mult de mesajele insistente pe care mi le-ai trimis, din greaseala, bineinteles smile.gif

Nu mai suparat deloc smile.gif chiar mai bucurat pentru interesul tau de ajuta pe altii. Eroarea iti dadea pentru ca nu era aprobat contul tau, si cum am scris mai sus, pina nu se aproba cantul no poti posta nimic in forum.
Mesajele care au venit, au venit automat la crearea noului topic, acest lucru se intimpla ca membrii forumul sa fii la curent cu ce se intimpla pe forum wink.gif

O zi buna, si o activitate cat mai mare pe aici smile.gif
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (2 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 21st October 2019 - 13:13