IPB

Bine ai venit vizitatorule. Te rugam sa alegi una din optiunile de mai jos:
( AUTENTIFICARE | INREGISTRARE )

Reply to this topicStart new topic
> casatorie
marynush31
mesaj May 14 2012, 22:14
Trimis la #1

Nou pe BASA
*

Grup: Membri
Postari: 2
Inregistrat pe: 14-May 12
Membrul Nr.: 4,133

buna sper sa ma lamuresca cineva si pe minesant cetatean roman si vreau sa ma casatoresc cu o cetateana dun moldova si vreau sa stiu in cat timp primeste documente romanesti
pentru ca noi traim in italia si nu prea avem timp ca trebuie sa ne intoarcem la munca sper ca cineva sa ma lamureasca va multumesc
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alexandruchiriac30
mesaj May 29 2012, 17:46
Trimis la #2

Nou pe BASA
*

Postari: 7
Inregistrat pe: 2-May 12
Membrul Nr.: 4,132

Eu zic sa intri pe siteul Ambasadei din Moldova:).Este cel mai simplu sau puteti sa veniti in Bucuresti la Ambasada.Am si eu niste prieteni in aceeasi situatie dar au venit aici sa-si rezolve situatia.Lucrau tot in Italia, intr-un depozit pe un stivuitor au venit in tara si cred ca au rezolvat destul de rapid:).Succes!
+Quote Post
marynush31
mesaj Jun 14 2012, 22:16
Trimis la #3

Nou pe BASA
*

Postari: 2
Inregistrat pe: 14-May 12
Membrul Nr.: 4,133

CITAT(alexandruchiriac30 @ May 29 2012, 17:46) *

Eu zic sa intri pe siteul Ambasadei din Moldova:).Este cel mai simplu sau puteti sa veniti in Bucuresti la Ambasada.Am si eu niste prieteni in aceeasi situatie dar au venit aici sa-si rezolve situatia.Lucrau tot in Italia, intr-un depozit pe un stivuitor au venit in tara si cred ca au rezolvat destul de rapid:).Succes!

multumesc o sa venim in tara in august si o sa vede, ce putem face
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (2 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membrii:

Versiunea Lo-Fi Astazi este: 14th November 2018 - 07:41